KATALOG PRODUKTÓW
ZASADA DZIAŁANIA
Dzień - noc, słońce - mrok ...

kliknij i czytaj więcej>>>

SKĄD POMYSŁ??
Przeczytaj zanim powiesz, że to nie ma sensu ...
Nie ma osoby, która nie byłaby na cmentarzu przynajmniej raz. Niektórzy z nas bywają tam regularnie. Jedni co drugi dzień, inni co drugi tydzień, jeszcze inni co drugi miesiąc. Bez względu na częstość odwiedzania grobów naszych bliskich zawsze mamy ze sobą znicz, zapałki, modlitwę.
Wprowadzając na rynek, nasze nowatorskie SOLARNE ZNICZE, wcale nie chcemy tego zmieniać. Proponujemy rozwiązanie sprawdzające się w okresie naszej nieobecności na cmentarzu i to przez cały rok. Nie trzeba o niczym pamiętać, naturalne źródło energii, jakim jest słończe, naładuje akumulator by w nocy ''elektroniczny płomyk'' rozświetlał mroczne ciemności cmentarza.

Przecież światełko zapalane zmarłym to tylko symbol. Owszem, będąc na cmentarzu i zapalając je najbliższym sprawiamy, że niezbadane ciemności stają się jaśniejsze. Tradycyjny znicz z wkładem woskowym pali się do 72h, można powiedzieć, że tylko dwie noce. I ciemno, aż do kolejnej wizyty na cmentarzu i ... ponownie dwie noce świecenia wkładu woskowego. Jak nabardziej ta forma podkreślenia swojej obecności na grobie zmarłego jest najwałaściwsza i wcale nie proponujemy tego zmieniać. Ale poszliśmy krok naprzód i stworzyliśmy SOLARNY ZNICZ, który doskonale wypełnia okres pomiędzy naszymi wizytami na cmentarzu i to całkowicie bez kosztów, bez baterii, bez dodatkowej obsługi.

W sezonie letnim zapalanie tradycyjnych zniczy mija się z celem. Wosk lub olej we wkładach rozpuszcza się, knot zatapia, płomień gaśnie. W trakcie dnia płomienia i tak i tak nie widać. W sezonie zimowym nie jesteśmy częstymi bywalcami grobów z oczywistych względów. Nasz produkt doskonale eliminuje te problemy. Funkcjonuje przez cały rok, ale zawsze tylko w nocy, gdyż w dzień energię świetlną magazynuje we wbudowanym akumulatorze.

Niewiarygodnie niskie koszty zakupu w przeliczeniu na czas świecenia są niezauważalne.
Serdecznie polecamy nasz produkt. Przekonaj się i dołącz do rzeszy zadowolonym klientów.

Nie wszyscy z nich byli od razu zainteresowani pomysłem, ale przemyślenie zagadnienia na spokojnie pozwoliło im rozsądnie podejść do tematu. Jeden zakup, jeden niewielki koszt i atrakcyjny produkt, w postaci SOLARNEGO ZNICZA urozmaici pomnik i rozjaśni nocne ciemności.

JAK TO DZIAŁA??
Bez baterii, bez kosztów, prawie niemożliwe ... a jednak ...

kliknij i czytaj więcej>>>

Copyright SOLARNE ZNICZE 2013. All rights reserved. Created by Vipercom